niedziela, 28 czerwca 2015

Aniele mój...Anioły, cudowne istoty stworzone ze światła. Chroniące ludzi, wciąż za naszymi plecami. Tak niewiele o nich wiemy i tak dużo jeszcze mamy do odkrycia. Przedstawiamy je jako skrzydlate, piękne istoty, delikatne, eteryczne, bardzo tajemnicze, spokojne...


Wisiorek zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze, jednocześnie oświadczam, że jest to praca nowa, nigdzie wcześniej niepublikowana. Jestem jej autorem, posiadam do niej prawa autorskie oraz jestem świadoma, że w przeciwnym przypadku łamie prawo opisane w Ustawie o prawach autorskich ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.). 
5 komentarzy:

 1. Uwielbiam anioły, a ten jest po prostu cudowny :)
  Trzymam kciuki za wygraną :))

  OdpowiedzUsuń
 2. To praca z modeliny? Bardzo mi się podoba i psuje do tematu przewodniego wyzwania :)
  PS Zaglądam do Ciebie nie bez przyczyny. Wyszukuję twórczych blogów i zapraszam je do grupy, którą prowadzę na facebooku. Bardzo chętnie zobaczyłabym Cię tam z nami. Jest to grupa tak samo dla Twórców, jak i dla Czytelników, atmosfera jest naprawdę cudowna, można podyskutować na twórcze tematy, jest wiele ciekawych konkursów, link party itd. Słowem brakuje tylko Ciebie Odnośnik do grupy: https://www.facebook.com/groups/blogiDIY/. Jeżeli masz ochotę to zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt, pięknie wygląda :)

  --------------
  http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-gwintowniki-narzynki-c-1805_1349_1353.html

  OdpowiedzUsuń