środa, 25 lutego 2015

WYZWANIE - poczuć pachnącą wiosnę, czyli foto inspiracja numer 6Na dworze pachnie wiosną. Z dnia na dzień mijam coraz więcej grupek przebiśniegów, na krzakach i drzewach pojawiają się drobne listki, zdarzyło mi się odnaleźć w lesie bazie, którym otworzyły się pączki. Lada dzień wyrosną puszyste kotki. W głowie też myśli ukwiecone pozwalają na świat spojrzeć w zupełnie nowy sposób. W domu wiosennie zabrałam się za porządki, codziennie wybieram sobie szafkę do sprzątnięcia; szukam, przebieram, układam wszystkie kolorowe szmatki, wstążki, koraliki, ścieram kurze, porządkuje wszelkie bibeloty.
Córka również wiosnę poczuła, do zdjęć najnowszej bransoletki wniosła nieco świeżości, mamy nadzieję, że się Wam spodobają.
Bransoletka jest mocno wiosenna, bardzo romantyczna, niesamowicie dziewczęca. Oby i Wam przyniosła nieco radości :)

Pozdrawiam świeżo, ciepło i wiosennie,
GosiaPowyższa praca inspirowana jest pięknym, eleganckim zdjęciem ślubnym autorstwa Jolani.Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze. Jednocześnie oświadczam, że jest to praca nowa, nigdzie wcześniej niepublikowana. Jestem jej autorem, posiadam do niej prawa autorskie oraz jestem świadoma, że w przeciwnym przypadku łamie prawo opisane w Ustawie o prawach autorskich ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.).

3 komentarze:

  1. Śliczna ! Myślę, że nie tylko panna młoda chętnie by ją założyła. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń