czwartek, 20 listopada 2014

Gnijąca Panna Młoda


Kochani, trochę mnie nie było i dużo mam do nadrobienia. Jak zawsze chodzi o czas, przy blogu pomaga mi córka, nie zawsze ma wolną chwilkę.

Przechodząc do rzeczy: przed Wami moja najnowsza praca inspirowana filmem Gnijąca Panna Młoda.
Film niejednokrotnie miałam możliwość obejrzeć w telewizji, ale brakowało mi ochoty, bądź coś ciekawszego miałam do zrobienia, albo trafiłam na koniec...dlatego, kiedy na Kreatywnym Kufrze pojawiło się nowe wyzwanie, którego tematem była powyższa produkcja postanowiłam nadrobić moje braki. Córka najmłodsza z zapałem wyszukała odpowiedni tytuł i chwilę później wspólnie oglądałyśmy zawiłą historię miłosną.
Klimat ma wspaniały - mroczny, magiczny, fantastyczny - jak to u Tima Burtona. Ciekawostką jest, że film tworzony był metodą poklatkową i wszystkie postacie to lalki mające 12 cali.
Szczerze Wam polecam obejrzenie tego filmu, jest co podziwiać :)
Wisiorek zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze. Jednocześnie oświadczam, że jest to praca nowa, nigdzie wcześniej niepublikowana. Jestem jej autorem, posiadam do niej prawa autorskie oraz jestem świadoma, że w przeciwnym przypadku łamie prawo opisane w Ustawie o prawach autorskich ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.).  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz