piątek, 20 lutego 2015

Egipska Królowa


Kleopatra wraca do pokoju po długiej kąpieli w mleku. Sięga do swojej eleganckiej szkatuły, przebiera w kosztownościach. Ciężko Jej się dziś zdecydować, ma tak ogromny wybór! Wreszcie trafia na tę ulubioną - turkusy ze złotem. Cudownie, już wie co dopełni Jej królewskie szaty.
Ubiera się nieśpiesznie, jak na królową przystało, wszystko co robi, jest dostojne. Nawet ubieranie zamienia w prawdziwy rytuał. Kiedy jest już gotowa, wychodzi z komnaty do sali tronowej, by zasiąść na tronie u boku swojego brata.

Egipska królowa zawsze będzie mi się kojarzyła ze złotem, które idealnie pasuje do Jej urody, nie mogło więc zabraknąć go w biżuterii inspirowanej tą pięknością :)

Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze. Jednocześnie oświadczam, że jest to praca nowa, nigdzie wcześniej niepublikowana. Jestem jej autorem, posiadam do niej prawa autorskie oraz jestem świadoma, że w przeciwnym przypadku łamie prawo opisane w Ustawie o prawach autorskich ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.).2 komentarze:

  1. piękna, widać ogrom pracy jaki musiała Pani w nią włożyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Heniu :) Ty zawsze potrafisz docenić i dodać skrzydeł, dziękuję!

    OdpowiedzUsuń