środa, 28 maja 2014

Czerwone maki...


Maki swoją czerwienią nie jedną osobę potrafią uwieść. Ogniste kwiaty zachwycają kolorem i urodą. Nawet moja wnuczka uraczona była ich barwą. Próbowała zasadzić je w towarzystwie stokrotek.
Makowa bransoletka to moja kolejna propozycja na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze zainspirowana cudownym zdjęciem wykonanym przez MrÓ.
     Bransoletkę 'Czerwone maki' zgłaszam na wyzwanie u Kreatywnego Kufra. Jednocześnie oświadczam, że jest to praca nowa, nigdzie wcześniej niepublikowana. Jestem jej autorem, posiadam do niej prawa autorskie oraz jestem świadoma, że w przeciwnym przypadku łamie prawo opisane w Ustawie o prawach autorskich ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.).
2 komentarze:

 1. Jej, wygląda jak prawdziwy :)
  Pani prace są coraz bardziej zachwycające...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie Ci dziękuję Heniu, bardzo mi miło, że zauważasz postępy :) Z każdą nową pracą nabieram wprawy, a i wiele zawdzięczam Kreatywnemu Kufrowi. Kiedy ktoś docenia moją biżuterię dodaje mi skrzydeł. Uwielbiam tworzyć, ale kiedy nie ma kto się pracami zachwycać zaczyna brakować mi weny...między innymi, dlatego pokazuję je na blogu.

   Usuń