wtorek, 13 maja 2014

Szkatułka dla Kasi

 
Szkatułka w decoupage'u pozwoliła mi na chwilę oderwać się od tworzenia biżuterii :) Kiedy tylko ujrzałam to drewniane cudo w Empiku od razu wiedziałam, że będzie idealnym prezentem na urodziny dla dziewczyny mojego syna.
Kasia uwielbia sowy, ale motyw ten ma już chyba na wszystkich możliwych rzeczach; kubek, chustka, kolczyki, bransoletka, torebka, a nawet bombki czy ogranicznik do drzwi. Chciałam by było to coś innego a jednocześnie by pasowało do Kasiowego stylu. 
Syn jest na emigracji, oboje tęsknią za miejscami, gdzie się wychowywali. By choć trochę przywołać miłe wspomnienia przyszedł mi na myśl miejsce zamieszkania babci Kasi. Seniorka mieszka w domu, przypominającym wiejskie chatki. Otacza go mnóstwo pachnącej zieleni. 
Znalazłam serwetkę idealną -wiejska chata, a wokół sielski klimat, mnóstwo cudownych kwiatów, fruwają motyle, wokół sporo kolorowych ptaków, nawet pies beztrosko biega po podwórzu...wyszło tak, jak chciałam. A i obdarowana jest oczarowana, co niezmiernie mnie cieszy :)

 

  

  


 

2 komentarze: